Kurumsal

Alanya kargıcak satılık villa daire ev
Hakkımızda

1934 yılında yola çıkan şirketimiz Alanya, Mahmutlar ve Kargıcak bölgesinde emlak sektöründe hizmet vermekte olup daima müşterilerini memnun etmiş ve edecektir.

Yılların birikim ve tecrübesini bi çatı altında birleştirerek değerli müşterilerimize hakkettikleri hizmeti güler yüzümüzü eksik etmiyoruz.

Bu hizmet ve politika anlayışımız inanıyoruz ki bizleri daha yukarılara taşıyacaktır.


Biliyor muydunuz ?

Mahmutlar; Yurt dışından, diğer ülkelerden gelip en çok yabancı yerleşimi alan bölgedir, Mahmutlar bu anlamda kilit noktadır. Başta rus ve kazak kökenli olmak üzere bir çok yabancı ülkeden Türkiye'ye gelip yerleşen insanlar en çok Mahmutlar bölgesini tercih etmektedir. Bu anlamda Türkiye'nin en çok yabancı yaşayan yeri olarak anılmaktadır.

Şirket Politikamız
  • Sektörümüzde tüm yasal şartlara uymayı, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak.
  • Taahhüdümüz altında projeleri zamanında ve standartlara uygun tamamlamak.
  • Tedarikçiler ve taşeronları kalite sisteminin bütünü içerisinde değerlendirip, hep birlikte sürekli iyileştirmeyi, teknolojik gelişmeleri takip etmeyi ve uygulamak.
  • Projelerimizde mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeleri kullanmayı ve çevreye saygılı olmayı şirketimizin misyonu ve kalite politikası olarak kabul edip, eksiksiz olarak uygulamaya çalışıyoruz
Whatsapp